MÁRCIUS 19-ÉN, CSÜTÖRTÖKÖN INDUL A TÁVOKTATÁS

vaznoobavestenjeKedves diákok,

március 19-én, csütörtökön indul a távoktatás.

Az órarendetek szerinti időben kötelességetek elérhetőnek lennetek, hogy a tanáraitok megkereshessenek benneteket e-mailben vagy telefonon. Az iskola honlapján a következő linken: A Vegyészeti-Technológiai Iskola elektronikus tanterme minden nap követhetitek a tananyagot, tanáraitok utasításait és aktívan részt vehettek a tanulásban.

E-mailben ti is kommunikálhattok a tanáraitokkal, az iskola honlapján megtalálhatók az elérhetőségek: A tanárok elérhetősége

Egyes tanítási egységek elérhetőek lesznek az RTS Planeta műsorán, de rendelkezésetekre áll számtalan online platform is, amelyeket használhattok tanáraitok beleegyezésével, hogy a tanulás még eredményesebb legyen (Viber, Zoom, Microsoft Teams, Moja škola).