Hemijsko-tehnološka škola Subotica
Prvo polugodište
Školska godina: 2017/18.

RASPORED ČASOVA

Važi od: 23.oktobra 2017.


RbPrezime i imePonedeljakUtorakSredaČetvrtakPetak
1234567123456712345671234567123456712345671234567123456712345671234567
1.Jurić Veselinović Gordana
I-2
III-2
I-2
IV-11
IV-11
I-13
III-13
I-11
I-11
I-13
III-2
D Sprat
III-13
III-13
D Sprat
II-13
II-13
II-13
IV-11
I-13
I-11
2.Mandić Takač Tatjana
II-5p
II-5m
IV-1
IV-1
III-1
II-5p
II-5m
II-9
IV-1
III-9
III-9
III-1
III-9
II-11
II-9
II-9
D Prizemlje
II-8
II-8
III-1
D Sprat
III-9
II-11
II-11
3.Medan Aleksandra
I-5p
I-5m
II-1
IV-2
IV-2
II-1
I-5p
I-5m
I-5p
I-5m
D Prizemlje
IV-9
II-15
IV-15
IV-15
II-1
IV-9
II-15
IV-15
IV-9
II-15
D Sprat
II-2
II-2
4.Stanojević Ljubica
III-15
Biblioteka
Biblioteka
III-15
Biblioteka
Biblioteka
D Sprat
III-15
I-15
III-5p
III-5m
I-15
I-1
I-1
I-10
Biblioteka
III-5p
III-5m
I-15
I-10
III-5p
III-5m
Biblioteka
I-1
D Sprat
I-8
I-8
5.Poljvaš Monika
III-8
IV-13
IV-13
IV-8
III-6
D Sprat
IV-6
II-10
III-6
D Prizemlje
IV-6
III-11
III-11
I-9
II-10
IV-13
IV-13
III-11
I-9
III-8
IV-8
I-9
6.Mulic Marta
II-8
IV-2
II-2
II-8
II-8
IV-2
II-8
D Prizemlje
I-8
I-8
II-2
II-2
IV-2
I-8
7.Berenji Zita
III-6
III-6
D Sprat
III-6
IV-6
IV-6
IV-6
III-6
8.Čavić Otilija
III-2
II-10
I-2
III-2
I-2
I-10
II-10
III-8
III-8
IV-8
I-2
III-8
IV-8
IV-8
IV-8
D Prizemlje
I-10
I-10
II-10
III-2
D Sprat
9.Benčik Eržebet
I-15
II-2
II-8
II-10
III-6
III-8
I-11
I-2
I-8
II-9
I-5p
I-5m
D Prizemlje
III-1
III-1
II-15
III-5p
III-5m
D Sprat
10.Danielfi Ildiko
III-2
I-9
I-8
I-10
II-11
IV-6
IV-8
IV-13
I-10
D Sprat
D Prizemlje
IV-2
IV-15
II-1
III-11
11.Tumbas Vesna
II-5p
II-5m
I-13
III-9
I-1
II-13
D Sprat
III-9
III-13
D Prizemlje
IV-9
IV-1
III-13
III-13
IV-11
III-15
12.Kurtuma Nataša
D Prizemlje
II-2
II-8
II-10
III-2
III-6
III-8
I-1
I-9
I-11
I-13
I-15
I-2
I-8
I-10
II-1
II-9
II-11
II-13
II-15
Biblioteka
Biblioteka
I-13
IV-2
IV-6
IV-8
IV-1
IV-9
IV-11
IV-13
IV-15
D Sprat
Biblioteka
Biblioteka
III-1
III-15
III-11
III-13
III-1
III-5p
III-15
III-11
III-13
III-5m
13.Deman Dominik
II-13
III-11
II-13
III-9
II-15
II-9
III-13
I-9
I-13
I-11
I-5p
I-5m
I-1
II-9
II-11
III-9
I-1
I-5p
I-5m
D Sprat
IV-9
II-11
III-13
I-9
I-13
III-11
II-15
I-11
D Prizemlje
14.Sabo Hunor
I-8
IV-8
D Sprat
I-8
I-2
II-10
II-10
II-2
I-2
II-2
II-8
II-8
15.Marković Zoran
II-1
D Prizemlje
IV-1
IV-9
IV-15
III-15
I-13
IV-11
IV-13
II-13
II-15
III-13
16.Štraka Andrea
I-10
I-2
I-2
I-10
I-8
I-8
D Sprat
17.Vojnić Purčar Jadranka
D Prizemlje
II-9
IV-13
IV-13
II-11
IV-1
IV-1
III-5m
II-11
II-9
D Sprat
III-5p
18.Kelemen Cvitko Ibolja
IV-2
IV-8
IV-8
III-8
III-8
IV-6
IV-2
IV-6
D Prizemlje
IV-2
II-8
II-8
D Sprat
IV-2
IV-8
19.Čegar Boris
III-15
IV-15
IV-9
III-15
IV-11
IV-11
IV-13
D Prizemlje
IV-13
IV-13
IV-9
IV-11
IV-9
III-5p
III-5m
IV-1
IV-1
20.Murenji Maćaš
III-2
III-2
II-5p
II-5m
I-8
D Sprat
I-11
I-13
I-9
21.Marković Milan
II-1
II-1
II-11
D Sprat
II-13
II-15
II-9
22.Barašić Huba Aleksandar
IV-2
IV-2
D Prizemlje
I-1
II-5p
II-5m
II-5p
II-5m
III-2
I-8
I-8
II-10
II-10
III-2
I-1
I-1
23.Kovačević Slobodan
I-5p
I-5m
24.Galić Siniša
II-9
D Prizemlje
II-11
IV-11
II-13
III-13
IV-11
II-9
I-13
III-5p
III-5m
IV-13
III-11
I-11
IV-11
I-13
II-11
III-11
III-5p
III-5m
III-5p
III-5m
II-13
IV-13
III-13
D Prizemlje
I-11
25.Momčilović Radojčin Bilja
II-1
II-1
IV-9
D Sprat
D Prizemlje
III-15
II-15
I-9
III-9
I-9
I-9
I-15
I-15
IV-1
III-9
IV-9
IV-15
III-15
II-15
IV-15
III-1
III-1
IV-1
IV-1
IV-1
26.Nađ Varjaš Arpad
III-6
I-10
I-2
IV-6
I-10
III-6
IV-2
IV-8
I-2
II-8
II-8
D Prizemlje
IV-6
D Sprat
III-8
III-8
III-8
II-2
II-2
IV-2
IV-8
27.Matović Marijana
II-1
III-2
D Sprat
III-1
II-2
IV-8
III-15
II-9
II-9
D Prizemlje
II-1
II-2
III-2
III-1
III-15
IV-8
II-9
IV-8
28.Bereš Zoltan
D Prizemlje
I-2
I-10
IV-2
I-10
I-2
IV-2
29.Fradl Vera
I-1
D Prizemlje
D Sprat
III-11
IV-1
III-9
II-13
II-15
III-11
III-13
II-15
II-13
III-9
IV-1
I-1
III-9
III-13
30.Tahiri Mensur
31.Kiš Aniko
I-11
I-8
I-8
D Prizemlje
I-5p
I-5m
II-10
I-5p
I-5m
II-2
I-15
I-15
I-9
IV-15
I-9
I-11
I-9
IV-15
I-8
II-2
III-5p
III-5m
II-5p
II-5m
II-5p
II-5m
II-10
32.Varkulja Laslo
III-6
II-8
II-8
III-8
IV-6
IV-11
III-8
I-13
I-13
IV-13
IV-11
IV-11
D Sprat
IV-6
IV-6
IV-13
II-8
D Prizemlje
III-6
I-13
33.Bašić Palković Klaudija
I-11
I-11
I-2
I-2
I-10
II-13
II-8
D Sprat
II-11
I-10
II-8
I-13
I-13
II-13
II-11
34.Alaćan Jolan
III-13
III-13
D Sprat
I-8
IV-9
II-11
III-9
III-9
IV-9
IV-9
I-8
II-11
35.Pap Zoltan
I-1
I-5p
I-11
I-5m
D Prizemlje
I-11
I-8
I-9
I-13
I-2
D Prizemlje
I-10
36.Petrović Dragan
I-1
I-15
D Prizemlje
I-1
I-15
37.Horak Silvija
I-2
I-10
I-8
IV-2
IV-8
IV-6
D Sprat
I-11
III-8
II-5p
II-5p
I-15
III-2
II-2
II-8
II-10
III-2
III-6
III-8
I-15
III-8
D Prizemlje
II-5p
38.Toljagić Jelena
II-5m
Biblioteka
II-5m
III-1
Biblioteka
D Sprat
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
II-13
Biblioteka
III-1
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
D Sprat
III-11
II-5m
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
III-11
III-11
39.Sukola Geza
III-2
I-10
I-1
III-2
III-2
III-1
III-1
D Sprat
I-10
III-6
III-6
III-2
I-2
I-8
I-8
D Sprat
40.Zagorac Snežana
III-5p
III-5m
I-13
I-13
I-9
I-9
D Prizemlje
III-11
I-11
I-11
41.Bašić Palković Tinde
II-9
IV-9
II-8
II-2
II-8
II-8
II-9
II-2
II-9
II-9
II-9
D Sprat
D Sprat
II-8
II-9
II-9
42.Varga Gabrijela
I-8
I-8
IV-8
D Sprat
I-8
I-8
III-2
IV-8
III-2
III-2
D Sprat
I-8
III-8
III-8
III-8
I-8
III-8
IV-8
43.Čavić Diana
III-2
44.Domonkoš Lidija
45.Ivošević Marija
III-1
D Sprat
III-1
D Prizemlje
I-1
I-1
I-9
I-9
I-9
I-9
I-1
III-1
I-1
46.Dulić Jelena
IV-9
I-1
Biblioteka
Biblioteka
I-1
III-9
III-9
Biblioteka
III-9
III-9
D Prizemlje
47.Galić Branislava
D Sprat
II-1
I-1
II-1
D Sprat
II-1
II-1
II-1
II-1
II-1
I-1
48.Miljković Vladimir
III-9
I-9
D Prizemlje
D Sprat
IV-9
III-11
II-9
II-9
III-11
III-13
III-9
II-9
IV-9
III-9
IV-9
I-9
III-9
III-11
III-13
49.Mihalek Marija
II-13
III-11
III-13
II-13
D Prizemlje
I-9
III-11
I-9
IV-9
III-11
II-13
III-13
III-13
D Sprat
III-13
50.Mokan Vesna
IV-13
IV-11
IV-11
IV-11
IV-11
D Prizemlje
I-15
I-5p
I-5m
I-15
I-5p
I-5m
D Prizemlje
II-5p
II-5m
IV-11
IV-11
51.Nikoloski Nataša
II-11
II-11
D Prizemlje
III-13
I-11
I-11
I-11
I-11
I-11
D Sprat
I-11
I-11
II-11
I-11
II-11
II-11
III-13
II-11
I-11
52.Peić Tukuljac Marija
II-11
D Sprat
III-11
II-11
III-11
III-11
II-11
III-11
II-11
III-11
IV-11
IV-11
IV-9
IV-9
II-11
IV-11
D Sprat
III-11
53.Perna Atila
II-2
II-2
D Sprat
IV-8
IV-8
III-8
IV-13
III-8
III-8
I-8
D Sprat
II-2
IV-8
I-8
IV-13
IV-13
IV-8
IV-13
IV-13
54.Petrović Nataša
I-13
I-13
I-13
II-13
III-11
II-13
II-11
II-13
II-13
D Prizemlje
D Prizemlje
II-11
II-13
55.Rajović Stevan
II-9
II-13
II-13
II-13
II-9
II-11
II-11
II-9
D Prizemlje
II-9
D Prizemlje
II-9
II-13
56.Toković Svetozar
IV-11
IV-13
IV-9
I-9
I-13
IV-9
D Prizemlje
IV-11
IV-11
I-11
IV-9
I-11
IV-9
IV-9
D Prizemlje
I-13
IV-11
57.Fenjveši Ibolja
II-8
II-8
III-13
III-11
III-13
III-8
IV-8
IV-8
III-8
III-8
D Prizemlje
III-13
III-11
II-8
II-8
III-8
D Sprat
III-13
III-8
58.Kiš Otilija
IV-11
IV-9
III-13
III-13
IV-13
D Prizemlje
III-13
III-13
IV-13
IV-13
D Prizemlje
IV-11
IV-11
IV-13
59.Muhi Aniko
II-2
D Sprat
I-10
III-8
III-8
I-2
I-10
III-8
60.Kopunović Damir
III-9
D Prizemlje
III-9
III-9
D Prizemlje
III-9
61.Bajagić Brankica
II-5p
I-5p
III-1
D Prizemlje
III-1
II-5p
III-1
III-5p
III-1
III-5p
I-5p
D Sprat
I-5p
I-5p
I-5p
62.Bašić Palković Ivanka
D Sprat
IV-1
IV-1
II-1
IV-1
IV-1
II-1
IV-1
IV-1
D Sprat
IV-1
II-1
II-1
IV-1
IV-1
IV-1
63.Bunford Zita
II-2
II-2
II-2
II-5p
D Prizemlje
II-2
III-1
III-1
II-5p
II-5p
II-5p
II-5p
D Sprat
64.Rančić Ivan
I-9
I-9
I-9
I-13
I-13
I-9
I-13
I-13
65.Kemenci Đerđ
I-5m
I-5m
I-5m
II-5m
II-5m
II-5m
D Prizemlje
III-5m
D Sprat
III-5m
I-2
I-5m
III-5m
I-5m
II-5m
II-5m
III-5m
III-5m
I-2
66.Korom Gabrijela
IV-2
D Sprat
I-1
IV-2
III-1
III-1
IV-2
IV-2
I-1
III-6
II-1
IV-2
D Prizemlje
III-6
67.Mešter Imre
IV-2
IV-2
II-10
I-2
I-10
I-8
IV-2
IV-8
IV-6
D Sprat
IV-2
II-2
II-8
II-10
III-2
III-6
III-8
IV-2
IV-2
I-2
IV-2
IV-2
D Prizemlje
IV-2
IV-2
IV-2
I-2
68.Mutabdžija Danijela
III-5p
III-5p
II-1
II-1
III-5p
III-5p
D Prizemlje
II-1
III-5p
D Prizemlje
II-1
II-1
69.Ševenj Nada
III-5m
III-5m
I-5p
D Sprat
I-5p
D Sprat
I-5p
I-5m
70.B. Varga Teodora
IV-6
II-2
D Sprat
III-2
II-2
I-2
III-2
IV-6
IV-6
II-2
D Prizemlje
III-2
II-2
I-2
III-6
III-6
I-2
III-2
III-2
71.Štetić Snežana
III-1
IV-1
I-1
IV-1
IV-1
D Sprat
I-1
D Sprat
IV-1
III-1
III-1
I-1
I-1
III-1
III-1
72.Terežak Anita
I-2
D Prizemlje
I-2
III-2
I-2
II-5m
II-5m
III-2
III-2
III-2
D Sprat
III-2
73.Zorić Jelena
I-5p
I-5m
Biblioteka
I-15
I-5p
I-5m
D Prizemlje
Biblioteka
I-1
I-5p
I-5m
Biblioteka
Biblioteka
I-15
II-1
II-1
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
D Prizemlje
III-1
74.Marcikić Igor
IV-6
IV-6
III-6
III-6
IV-6
D Prizemlje
IV-6
III-6
D Sprat
IV-6
IV-6
III-6
IV-6
75.Muminović Milunović J.
II-15
IV-15
D Sprat
D Prizemlje
III-15
III-15
I-15
IV-15
76.Suknović Kata
IV-15
IV-15
I-15
D Sprat
III-15
III-15
III-15
III-15
D Prizemlje
I-15
I-15
I-15
I-15
77.Pećerić Sabina
I-10
II-10
II-10
I-10
II-10
II-8
I-10
II-10
D Sprat
D Prizemlje
II-10
I-10
II-10
I-10
II-10
II-10
78.Stefanović Dušan
I-15
I-15
II-15
D Prizemlje
II-15
III-15
II-15
IV-15
II-15
IV-15
II-15
I-15
D Sprat
I-15
I-15
III-15
II-15
IV-15
79.Žigmanov Vuković Ana
IV-15
IV-15
III-15
III-15
D Prizemlje
D Prizemlje
II-15
I-15
III-15
II-15
80.Šljapić Lidija
I-10
II-10
I-10
I-10
II-10
II-10
81.Glogovac Katarina
II-15
II-15
D Prizemlje
D Prizemlje
II-15
I-15
I-15
I-10
II-10
82.Kareri Andreja
II-15
D Sprat
III-15
IV-15
III-15
D Sprat
I-15
I-15
I-15
II-15
83.Zvekić Ognjen
II-1
II-5p
II-5m
D Prizemlje
IV-1
IV-9
IV-15
III-9
III-11
III-13
III-15
I-9
I-11
I-13
IV-11
IV-13
II-9
II-11
II-13
II-15
III-1
III-5p
III-5m
I-1
I-5p
I-5m
I-15
84.Šarčević Vjekoslav
II-1
II-5p
II-5m
D Sprat
IV-1
IV-9
IV-15
III-9
III-11
III-13
III-15
I-9
I-11
I-13
IV-11
IV-13
II-9
II-11
II-13
II-15
III-1
III-5p
III-5m
I-1
I-5p
I-5m
I-15
85.Ilić Uroš
II-5p
II-5m
I-15
I-1
D Prizemlje
III-11
I-9
I-9
II-9
II-11
I-5p
I-5m
I-15
I-1
III-5p
III-5m
I-5p
I-5m
I-1
I-13
I-11
I-15
III-5p
III-5m
III-1
III-9
D Prizemlje
I-11
I-13
I-9

Made by Ras TimeTable Software www.time-table.net