Učenici generacije

Učenici generacije u školskoj 2017/18
Po jednoglasnoj odluci Nastavničkog veća, Marija Kovač i Iva Toković, učenice IV-9 odeljenja Hemijsko-tehnološke škole, proglašene su za učenice generacije na srpskom nastavnom jeziku, dok je na mađarskom nastavnom jeziku ovu prestižnu titulu ponela Boglarka Nađ Kanas, učenica IV-8 odeljenja. Za sportistu generacije proglašena je Sofija Ardalović, učenica odeljenja IV-13.

Učenici generacije u školskoj 2016/17
Titulu učenice generacije na srpskom jeziku ponela je Arijana Bajrami (IV-13, odeljenjski starešina Vesna Tumbas); učenica generacije na mađarskom jeziku je Anet Farkaš (IV-8, odeljenjski starešina Silvija Horak), dok je za sportistu generacije proglašen Denis Stoiljković (IV-6, odeljenjski starešina Teodora B. Varga).

Učenici generacije u školskoj 2015/16. godini bili su:
Martinović Dimitrije iz odeljenja 4-13, sa područja rada hemija, nemetali i grafičarstvo, profila tehničar za industrijsku farmaceutsku tehnologiju i
Patyi Gábor iz odeljenja 4-8, područja rada hemija, nemetali i grafičarstvo, profila tehničar za industrijsku farmaceutsku tehnologiju

Učenici generacije u školskoj 2014/15. godini bili su:
Papić Radmila iz odeljenja 4-9, sa područja rada hemija, nemetali i grafičarstvo, profila tehničar za kozmetičku tehnologiju i
Tóth Ugyonka Helga iz odeljenja 4-8, područja rada hemija, nemetali i grafičarstvo, profila tehničar za zaštitu životne sredine.

Učenici generacije u školskoj 2013/14. godini bili su:
Bojan Kopilović iz odeljenja 4-11, sa područja rada hemija, nemetali i grafičarstvo, profila tehničar za zaštitu životne sredine i
Borbély Béla iz odeljenja 4-6, područja rada hemija, nemetali i grafičarstvo, profila tehničar za industrijsku farmaceutsku tehnologiju.