U ČETVRTAK 19. MARTA POČINJE NASTAVA NA DALJINU

vaznoobavestenjePoštovani učenici, od 19. marta (četvrtak) počinjemo sa učenjem na daljinu.

U obavezi ste da, u vreme kada je to predviđeno rasporedom časova, budete dostupni vašim nastavnicima koji će vas kontaktirati putem mejla ili telefona.

Na sajtu škole na linku: Elektronska učionica Hemijsko-tehnološke škole treba da, svakodnevno, za svoje odeljenje, za svaki predmet koji tog dana imate po rasporedu časova, pratite uputstva i materijale koje će nastavnici postavljati i da aktivno učestvujete u procesu učenja.

Možete i vi da se obratite putem mejla vašim nastavnicima, na sajtu škole dostupni su vam mejlovi: Kontakti nastavnika HTŠ

Neke nastavne jedinice i teme biće dostupne na platformi RTS Planeta, a na raspolaganju vam je i veliki broj onlajn platformi koje, u dogovoru sa vašim nastavnicima, možete da koristite kako bi proces učenja na daljinu bio što efikasniji (Viber, Zoom, Microsoft Teams, Moja škola...)