Stručna veća

STRUČNA VEĆA

1. Srpski jezik i književnost, presednik: Stanojević Ljubica
2. Mađarski jezik i književnost, presednik: Berenji Zita
3. Strani jezik, presednik: Tumbas Vesna
4. Hemijsko – tehnološka struka, presednik: Kiš Otilija
5. Matematika, računarstvo, informatika i fizika, presednik: Bereš Zoltan
6. Prehrambena struka, presednik: Bajagić Brankica
7. Tekstilstvo i kožarstvo, presednik: Stefanović Dušan
8. Fizičko vaspitanje, presednik: Nađ Varjaš Arpad
9. Društvene nauke, presednik: Deman Dominik

 

 

800x600

Tim za školsko razvojno planiranje

 

1)      Matković Nikola

2)      Mihajlović Vanja

3)      Mutabdžija Danijela

4)      Nikoloski Nataša , koordinator

5)      Rajović Stevan

6)      Rančić Ivan

7)      Stefanović Dušan

8)      Šljapić Lidija

9)      Štajnfeld Dea

Tim za praćenje ogleda u školi

1)      B. Varga Teodora

2)      Bašić P. Tinde

3)      Berenji Zita

4)      Varkulja Laslo

5)      Fradl Vera

6)      Kemenci Đerđ

7)      Korom Gabriela, koordinator

8)      Marcikić Igor

9)      Medan Aleksandra

10)  Momčilović R. Biljana

11)  Mihajlović Vanja

12)  Mulic Marta

13)  Šljapić Lidija

14)  Terežak Anita

15)  Mihalek Marija

16)  Miljković Vladimir

17)  Zorić Jelena

18)  Štetić Snežana

Tim za samovrednovanje

 

1)      Varkulja Laslo

2)      Fenjveši Ibolja

3)      Perna Atila

4)      Poljvaš Monika

5)      Matković Nikola

6)      Matović Marijana

7)      Mešter Imre

8)      Mihajlović Vanja, koordinator

9)      Peić T. Marija

10)  Rančić Ivan

11)  Nađ Varjaš Arpad, predsednik Školskog odbora

12)  Pižurica Branislava

13)  Stefanović Dušan

14)  Šljapić Lidija

15)  Štajnfeld Dea

16)  predstavnik Učeničkog parlamenta

17)  predstavnik Saveta roditelja

 

Tim za inkluzivno obrazovanje

 

1)      Bajagić Brankica

2)      Barašić Huba Aleksandar

3)      Deman Dominik

4)      Glogovac Katarina, koordinator

5)      Zečević Jelena

6)      Ivošević Marija

7)      Ilić Uroš

8)      Kopunović Damir

9)      Pap Zoltan

10)  Petrović Miloš

11)  Pećerić Sabina

12)  Stanojević Ljubica

13)  Suknović Kata

14)  Šljapić Lidija

15)  Bašić Palković Klaudija

16)  Stojanović Aleksandar

17)  Tumbas Vesna

18)  Žigmanov V. Ana

19)  Mihajlović Vanja

20)  Ševenj Nada

21)  Štajnfeld Dea

 

 

 

 

Tim za bezbednost i zdravlje na radu

 

1)      Bašić P. Ivanka

2)      Horak Silvija

3)      Češljar Kiš Otilija

4)      Galić Siniša

5)      Marjanov Monika

6)      Muminović M. Jelena

7)      Rančić Ivan

8)      Šelken S. Ilona

9)      Sukola Geza, koordinator

10)  Ivošević Marija

 

 

Projektni tim

1)      Vojnić Purčar Jadranka

2)      Danielfi Ildiko, koordinator

3)      Domonkoš Lidija

4)      Kelemen C. Ibolja

5)      Korom Gabriela

6)      Matković Nikola

7)      Rančić Ivan

8)      Suknović Kata

9)      Čavić Otilija

10)  Šelken S. Ilona

11)  Šljapić Lidija

 

 

Tim za saradnju sa lokalnom samoupravom

1)      Cicmil Miroslava

2)      Matković Nikola

3)      Mihajlović Vanja

4)      Rančić Ivan

5)      Šljapić Lidija

6)      Štajnfeld Dea

7)       

Tim za saradnju sa porodicom

1)      Bašić Palković Ivanka

2)      Benčik Eržebet, koordinator

3)      Varga Gabriela

4)      Korom Gabriela

5)      Matović Marijana

6)      Mihajlović Vanja

7)      Horak Silvija

8)      Štajnfeld Dea

9)      Mokan Vesna

Tim za kulturu i javnu delatnost škole

1)      Berenji Zita

2)      Čavić Otilija

3)      Cicmil Miroslava

4)      Deman Dominik

5)      Jurić V. Gordana

6)      Marković Milan

7)      Marković Zoran

8)      Medan Aleksandra

9)      Mulic Marta

10)  Murenji Maćaš

11)  Poljvaš Monika, koordinator

12)  Prćić Jelena

13)  Sabo Hunor

14)  Stojanović Aleksandar

15)  Horvat Milana

16)  Halapi Dora

17)  Kiralj Arpad

18)  Pocik Andraš

Tim za školski sport               

1)      Bereš Zoltan

2)      Galić Siniša, koordinator

3)      Kovačević Slobodan

4)      Marcikić Igor

5)      Marković Zoran

6)      Momčilović Biljana

7)      Nađ V. Arpad

8)      Varkulja Laslo

9)      Šelken S. Ilona

Tim za ekološki program i zaštitu životne sredine

1)      Alaćan Jolan

2)      Balog Jožef, koordinator

3)      Bunford Zita

4)      Domonkoš Lidija

5)      Fenjveši Ibolja

6)      Fradl Vera

7)      Horak Silvija

8)      Horvat Sana

9)      Marcikić Igor

10)  Marković Milan

11)  Miljković Vladimir

12)  Peić T. Marija

13)  Perna Atila

14)  Savić Nenad

15)  Terežak Anita

16)  Toković Svetozar

17)  Varga Gabriela

18)  Zorić Jelena

19)  Ivošević Marija

Tim za zaštitu učenika od nasilja, zlostavljanja i zanemarivanja

 

1)      Nikoloski Nataša

2)      Šljapić Lidija

3)      Knežević Majda

4)      Kiš Aniko

5)      Matković Nikola

6)      Mihajlović Vanja

7)      Nađ Varjaš Arpad

8)      Predsednik Saveta roditelja

9)      Predsednik Učeničkog parlamenta

10)  Žigmanov V. Ana (1 razr.)

11)  B. Varga Teodora (2. razr.)

12)  Mešter Imre (3. razr.)

13)  Momčilović R. Biljana (4.razred)

14)  Zorić Jelena

15)  Fenjveši Ibolja

16)  Rajović Stevan

17)  Muminović M. Jelena

18)  Zečević Jelena

19)  Šarčević Goran, školski policajac

20)  Štajnfeld Dea, koordinator

Tim za karijerno vođenje i savetovanje

1)      Bajagić Brankica

2)      Bašić P. Tinde

3)      Danielfi Ildiko

4)      Ilić Uroš

5)      Horvat Sana

6)      Kelemen C. Ibolja

7)      Mihajlović Vanja

8)      Nikoloski Nataša

9)      Rančić Ivan

10)  Vojnić P. Jadranka, koordinator

11)  Štajnfeld Dea

Tim za zdravstvenu prevenciju

1)      Bajagić Brankica

2)      Barašić Huba Aleksandar

3)      Cicmil Miroslava, koordinator

4)      Horvat Sana

5)      Mihajlović Vanja

6)      Muhi Aniko

7)      Murišić Nevenka

8)      Mutabdžija Danijela

9)      Stanojević Ivana

10)  Štajnfeld Dea

Tim za koordinaciju Učeničkog parlamenta

 

1)      Horvat Milana

2)      Kopunović Damir

3)      Kiš Aniko

4)      Mihajlović Vanja

5)      Pižurica Branislava

6)      Rančić Ivan

7)      Štraka Andrea

8)      Štajnfeld Dea

9)      Tumbas Vesna, koordinator

 

Tim za IKT

1)      Bereš Zoltan

2)      Berenji Zita

3)      Matković Nikola

4)      Mihalj Tibor

5)      Mulic Marta

6)      Pap Zoltan, koordinator

7)      Petrović Dragan

8)      Šljapić Lidija

9)      Stanojević Ljubica

10)  Toković Svetozar

Tim za planiranje izleta i ekskurzija

 

1)   Barašić Huba Aleksandar

2)   Cicmil Miroslava

3)   Fradl Vera

4)   Glogovac Katarina

5)   Marković Zoran

6)   Mešter Imre

7)   Nikoloski Nataša

8)   Pećerić Sabina

9)   Prćić Jelena, koordinator

10)     Ševenj Nada

11)     Štraka Andrea

 

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE