PARLAMENT PODELIO POKLONE

Predstavnici Učeničkog parlamenta Hemijsko-tehnološke škole, predvođeni koordinatorkom – profesorkom Jelenom Dulić, sakupljali su novac za pomoć učenicima Školskog centra „Dositej Obradović“. Sakupljeno je 9.000 dinara i od tog novca kupljen je školski pribor i slatkiši. Deca su, u znak zahvalnosti, pripremila kratku priredbu.

- Na dečijim licima sijali su osmesi – dokaz koliko su bili zadovoljni poklonima koje su dobili do učenika Hemijsko-tehnološke škole! Ovim činom predstavnici Učeničkog parlamenta pokazali su svoju humanu stranu i ujedno uputili poruku i drugima da i oni krenu njihovim stopama. Budite humani, učinite nešto lepo za druge! Nekome vaše malo znači puno – poručuje Nevena Vuković, predstavnica odeljenja III-9 u Učeničkom parlamentu Hemijsko-tehnološke škole.