Seminar „Informaciono-komunikacione tehnologije u nastavi“

Seminar „Primena informaciono-komunikacionih tehnologija u nastavi" je održan 8. i 9. novembra 2014. godine u prostorijama Tehničke škole „Ivan Sarić" za 20 nastavnika Hemijsko-tehnološke škole. Nastavnici su stekli potrebne veštine iz oblasti društvenih mreža kao platformi za hibridnu i diferenciranu nastavu, znanja iz oblasti Edmodo mreže, onlajn sistema za obrazovanje, kreiranje nastavnih sadržaja putem internet aplikacija i još puno korisnih znanja.

Seminar je realizovan putem projekta „Podrška razvoju ljudskog kapitala i istraživanju – opšte obrazovanje i razvoj ljudskog kapitala" u kojem Hemijsko-tehnološka škola učestvuje kao pilot škola. Nosilac projekta je Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja u saradnji sa Zavodom za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja. Ova komponenta Projekta ima za cilj jačanje kompetencije nastavnika za primenu savremenih informaciono-komunikacionih tehnologija u obrazovno-vaspitnom procesu.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/hemteh/public_html/hts.edu.rs/images/slike/articles/obavestenja/projektiiseminari/ikt/