NEGUJEMO EKOLOŠKU SVEST

negujemo

Hemijsko-tehnološka škola dobila je Zahvalnicu za izuzetne rezultate i doprinos u negovanju ekološke svesti u vaspitno-obrazovnoj ustanovi u okviru Programa „Za čistije i zelenije škole u Vojvodini 2016/2017. god". Zahvalnicu dodeljuje Pokrajinski sekretarijat za obrazovanje, propise, upravu i nacionalne manjine – nacionalne zajednice, Pokrajinski sekretarijat za urbanizam i zaštitu životne sredine, Pokrajinski sekretarijat za energetiku, građevinarstvo i saobraćaj, Pokret gorana Vojvodine i RECAN – Fondacija za povraćaj i reciklažu limenki. A šta je to rađeno i urađeno u školi „na ekološkom planu" tokom cele školske godine, za šta je bio zadužen tim profesora na čelu sa Marijom Peić Tukuljac, pogledajte u prilogu.