UČENIČKI PARLAMENT U AKCIJI

Zahvaljujući Učeničkom parlamentu Hemijsko-tehnološke škole, sakupljeno je 12.000 dinara i za taj novac kupljen školski pribor, slatkiši i voće – paketići namenjeni deci u Školskom centru “Dositej Obradović” u Subotici. Na veliku radost štićenika Centra, paketići su im uručeni u utorak, 18. maja. Ovo je jedna u nizu humanitarnih akcija kojima se naša škola odaziva.

- Ukupno 35 paketića predali smo pomoćnici direktora Dragani Čučković, koja nas je dočekala sa nekoliko nastavnica i decom iz šestog razreda. U ime učenika naše škole, paketiće su predali: Nevena Jovanović i Danilo Grahovac iz odeljenja I-11, i Ivana Gabrić iz odeljenja II-15. Domaćini su nas srdačno dočekali, a deca se obradovala paketićima. Na kraju su nam pokazali školu i njihove specijalne učionice, i složili smo se da bi bilo lepo da i oni dođu kod nas, da uzvratimo gostoprimstvo i pokažemo neke zanimljive eksperimente – najavljuje profesorka Jelena Dulić, koordinatorka Učeničkog parlamenta.

 

20210422 01

  

20210422 01