KOLAČI ZA GOSTE

Povodom najavljene posete predstavnika Regionalnog čelendž fonda (RCF) našoj školi, u petak, 29. oktobra, učenici odeljenja III-4, uz pomoć profesorki Anite Terežak i Zite Bunford, napravili su kolače i torte kojim su gosti ponuđeni. O sredstvima koja će po svemu sudeći biti uplaćena našoj školi za opremanje i adaptaciju, posredstvom pomenutog Fonda, pisaćemo opširnije kada ugovori budu potpisani, a ovaj put naglasak je na – budućim poslastičarima.

- Treća je godina i zaista ima spretnih đaka, neki od njih već i samostalno rade kod kuće, peku torte i kolače po narudžbini, neki pomažu roditeljima u tom poslu... Ovaj put, za goste smo pripremili čajne kolačiće, linzer, dve vrste mafina (obične i sa čokoladom), panj rolat i doboš rolat – saznajemo od prof. Anite Terežak.

Naši partneri