MAČKOVIĆI ISPRATILI VETERINARSKE TEHNIČARE

Vlasnici farme „Mačković“ iz Ljutova Josip i Tanja Mačković, sa ćerkom Josipom, u četvrtak, 20. juna, u letnjoj učionici Hemijsko-tehnološke škole, priredili su zabavu iznenađenja za naše maturante – prvu generaciju veterinarskih tehničara (i odeljenjskog starešinu, prof. Tamaru Bojović), u znak uspešne i dobre saradnje.  Ukusna zakuska i dobro raspoloženje obeležili su kraj lepe saradnje između porodične farme koja je jedan od najvećih proizvođača mleka u Srbiji, i Hemijsko-tehnološke škole čiji su učenici, budući veterinarski tehničari, između ostalog, praksu obavljali i u Ljutovu. Vlasnici farme došli su da se pozdrave sa decom, požele im sreću i čestitaju uspešan završetak srednje škole. Lep gest i radujemo se budućoj saradnji!