NAŠI NASTAVNICI NA NACIONALNOJ KONFERENCIJI

U organizaciji Dostignuća mladih, u periodu od 13. do 15. oktobra, u Vrnjačkoj Banji održana je 16. Nacionalna konferencija nastavnika srednjih škola, koji sprovode programe preduzetničkog obrazovanja. Cilj konferencije je osnaživanje nastavnika i ulaganje u njihovo usavršavanje kako bi oni mogli da pruže svojim učenicima praktične aktivnosti koje im povećavaju mogućnosti pri zapošljavanju i unapređuju preduzetnički duh. Konferenciji je prisustvovalo više od 180 nastavnika iz 122 srednje škole iz 70 opština u Srbiji, među kojima i predstavnici Hemijsko-tehnološke škole: Jadranka Vojnić Purčar i Vesna Tumbas. Tokom tri dana konferencije učesnici su imali mogućnost da osveže i unaprede svoja znanja i veštine, razmene iskustva sa kolegama i prisustvuju različitim predavanjima.