Učenici pišu

Učenici pišu: O POSLOVIMA – IZ PRVE RUKE

Odeljenje IV-11 Hemijsko-tehnološke škole (tehničari za za zaštitu životne sredine), u okviru predmeta - zagađivanje i zaštita vazduha, u petak, 12. aprila, sa profesorkom Marijom Peić Tukuljac, posetilo je prostorije Nacionalne službe za zapošljavanje, gde je održan prvi ovogodišnji Sajam zapošljavanja. Tim povodom ugostila nas je Jasmina Tašković, savetnik za planiranje karijere, obišli smo štandove na kojima su se predstavili poslodavci i zanati, i dobili odgovore na pitanja koja smo postavljali. S obzirom na to da uskoro završavamo srednju školu, ovo su bile informacije iz prve ruke, koje će nam biti od koristi.

Zora Takić i David Stojanović IV-11