ČEKAMO VAS U SEPTEMBRU!

Pekara, veterinarska stanica, laboratorije i učionice – bile su samo deo onoga što su u utorak, 16. aprila, videli budući srednjoškolci koji su posetili Hemijsko-tehnološku školu u okviru manifestacije – Dan otvorenih vrata. Naši učenici su i ovaj put bili domaćini osmacima koji su u velikim grupama zainteresovano obilazili našu školu, postavljajući pitanja i dobijajući odgovore. U razgovoru sa učenicom osmog razreda OŠ “Sveti Sava”, zainteresovanom za profil – tehničar za operativnu forenziku, koja je na Dan otvorenih vrata došla u pratnji oca, saznajemo da je škola ostavila izuzetan utisak na oboje. Letnja učionica, teretana na otvorenom, a posebno laboratorije i čistoća i urednost kojom škola odiše, učinile su da dileme (ukoliko je i bilo) više nema! “Još samo završni ispit i od septembra sam vaš đak” – poručuje.