Dan Evrope – 9. maj

Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/hemteh/public_html/hts.edu.rs/images/slike/articles/parlament/danevrope/

Naša škola zajedno sa Edukativnim centrom Roma učestvovala je u programu povodom Dana Evrope. Na Trgu slobode učenici su predstavili građanima Subotice pekarske proizvode koje su napravili u školskoj pekarskoj radionici, a prepoznatljivi su za zemlje u Evropi.
Takođe je predstavljen put u Dečije selo, Trogen, gde je tim mladih napravio igricu „Koliko poznajemo Švajcarsku" na čija pitanja su odgovarali građani.

Učenički parlament je organizovao humanitarnu akciju skupljanja slatkiša, igračaka i odeće. Direktorica škole Iboljka Đokić i učenice odeljenja II-13 su slatkiše odnele deci škole «Žarko Zrenjanin» 18.12.2012. godine. Igračke i odeća su donirani Karitasu.